زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ خرداد ساعت 19:25 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۲۲ ساعت 15:19    تعداد بازدید: 724    کد مطلب: 80513

محمدحسن زدا:
باعث افتخار است که کارکنان سازمان تأمین اجتماعی بیان مشکلات مراجعه کنندگان را بر طرح مسائل پرسنلی ترجیح می‌دهند
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: از دریافت نقطه نظرات دلسوزانه کارکنان سازمان تأمین اجتماعی استقبال می‌کنیم و باعث افتخار است که بسیاری از کارکنان سازمان در جلسات هم‌اندیشی و در فرصتی که برای بیان دیدگاه‌های خود در اختیار دارند، بیان دغدغه‌های حرفه‌ای و رفع مشکلات مراجعه کنندگان را بر طرح مسائل شخصی و پرسنلی ترجیح می‌دهند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد حسن زدا در نشست هم اندیشی با کارکنان تأمین اجتماعی ادارت کل شرق تهران و شهرستان‌های استان تهران گفت: با برگزاری جلسات هم اندیشی امیدواریم بتوانیم از نقطه نظرات و دیدگاه‌های کارکنان سازمان مطلع شویم و پاسخگوی سوالات این عزیزان باشیم.

وی بر لزوم ایجاد معاونت منابع انسانی در این سازمان تأکید کرد و گفت: جذب، نگهداشت، ارتقاء و بازنشستگی نیروی انسانی از مسائل بسیار مهم برای سازمان تأمین اجتماعی است و بایستی بهبود شرایط همکاران با جدیت بیشتری پیگیری شود.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به وجود کارکنانی با ردیف‌های شغلی ستاره دار در این سازمان گفت: استفاده از ردیف‌های ستاره دار بایستی بسیار محدود و در موارد ضروری باشد اما در حال حاضر حدود 160 نفر از کارکنان دارای اینگونه ردیف‌ها هستند که بایستی در اسرع وقت در این زمینه بازنگری شود.

زدا با بیان اینکه میزان مراجعات و فشار کاری در واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی بسیار زیاد است، گفت: از زحمات و تلاش‌های همکاران برای رسیدگی به خواسته‌های مراجعه کنندگان تشکر می‌کنم و امیدوارم با توسعه خدمات غیرحضوری شاهد کاهش مراجعات مردم به واحد‌های اجرایی باشیم.

وی توسعه خدمات غیرحضوری و بهره‌برداری از فن آوری اطلاعات را اولین اولویت سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و اظهار داشت: در سال‌های اخیر اقداماتی که برای استفاده از فن آوری اطلاعات صورت گرفته، مبتنی بر تبدیل کارهای اداری دستی به الکترونیکی بوده است اما بعد از این بایستی فرآیندهای کاری را نیز براساس بهره برداری از فن آوری بازنگری کنیم.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه کارکنان این سازمان ارائه خدمات به نیمی از جمعیت کشور را برعهده دارند، گفت: با تلاش‌های خستگی ناپذیر و همت بلند همکاران تلاش می‌کنیم که تأمین اجتماعی باعث افتخار و سربلندی نظام اسلامی در خدمت به جامعه زحمت کش و مولد کشور باشد.

زدا افزود: تأمین اجتماعی سازمانی درآمد هزینه‌ای است و بودجه 122 هزار میلیارد تومانی این سازمان بدون اتکاء به منابع دولتی، با تلاش کارکنان وصول و برای خدمت به جامعه تحت پوشش هزینه می‌شود. این گردش مالی بزرگ و خدمات گسترده با تلاش همکاران صادق و توانمند درحال انجام است.

خداقلی میرزایی، مدیرکل تأمین اجتماعی شرق تهران نیز در این جلسه برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با کارکنان و دریافت نقطه نظرات و دیدگاه‌های آنان را ابتکاری بسیار خوب دانست و گفت: بیان انتقادات و دیدگاه‌های کارکنان به صورت مستقیم و رودررو با مدیریت سازمان بدون تردید منجر به ایجاد فضای کاری بسیار مناسب و شفاف می‌شود و تعلق خاطر کارکنان نسبت به سازمان را بالاتر می‌برد.

داود سعد زاده، معاون بیمه ای اداره کل تأمین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران نیز گفت: برگزاری این جلسه فرصت مغتنمی برای بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات کارکنان است و همکاران به صورت صریح و شفاف به بیان دیدگاه‌های خود می‌پردازند.

کارکنان ادارات کل و واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی شهرستان‌های استان تهران و شرق تهران نیز در این جلسه به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند .

 

 

 گزارش تصویری نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان اداره کل شرق و شهرستانهای استان تهران

 

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha