زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۰ مرداد ساعت 11:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۰ ساعت 14:05    تعداد بازدید: 13    کد مطلب: 86040

بیمه شدگان گروه زنان خانه دار در استان گیلان از 26 هزار نفر گذشت
مدیر کل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه بیمه زنان خانه دار به عنوان یکی از گروههای تحت پوشش ، از طریق انعقاد قرارداد مشاغل آزاد با سه نرخ مختلف امکانپذیر است افزود : بستر اولیه برای این بیمه از آذرماه سال 87 فراهم شد و طی 10 سال از گذشت آن در حال حاضر بیش از 26 هزار بانوی گیلانی درزمره بیمه شدگان این گروه هستند .


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، جمیل حق پرست با بیان اینکه طی 5 سال نخست اجرای این بیمه تا سال 92 ، شمار افراد تحت پوشش تنها 5942 نفر بود اظهار داشت : بدنبال اطلاع رسانی ها و آگاهی بخشی جامعه هدف نسبت به جایگاه و اهمیت بیمه های اجتماعی در 5 ساله دوم طی شده بیش از 20 هزار نفر به جرگه استفاده کنندگان از این نوع بیمه پیوستند .

وی ، استفاده از ظرفیتهای مجموعه های مختلف از قبیل مشاورین بانوان ، تشکلها و مجامع مربوط به امور زنان و اطلاع رسانی های مناسب از تعهدات و خدمات این بیمه را از دیگر عوامل استقبال و رشد روزافزون جذب بانوان در بیمه زنان خانه دار برشمرد .

حق پرست خاطر نشان ساخت: تامین اجتماعی استان گیلان با سهمی دوازده درصدی از مجموع بیمه شدگان زنان خانه دار در سطح کشور از استانهای پیشتاز در این بخش قلمداد می شود.  

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha