زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت 16:03 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۱۶ ساعت 16:03    تعداد بازدید: 32    کد مطلب: 85877

ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ
خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات


جان نباشد جز خبر در آزمون       هر که را افزون خبر، جانش فزون

خبرنگاران، قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بیقرار بر مدار رویدادها و حوادث می‌کاوند تا جان‌های تشنه دانستن، سیراب شود.
روز خبرنگار فرصتی مغتنم و ارزشمند است برای گرامیداشت جایگاه انسان‌های متعهد فرهیخته‌ای که با تکیه بر صداقت، صراحت، پرسشگری و شجاعت؛ جریان زنده اطلاعات را در شریان‌های حیاتی جامعه به گردش درمی‌آورند.
خبرنگاران به درستی تجسمی از امانتداری، تعهد و آگاهی‌بخشی نماینده واقعی اقشار مختلف مردم هستند که نقش تعیین‌کننده‌ای در تنویر افکار عمومی دارند!
در جهان امروز ارتباط مخاطبان و مشتریان و آحاد مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. سازمان‌هایی در دنیا موفق و پیشتاز هستند که در مهندسی ارتباطات و بهره‌گیری از رسانه‌ها جهت آگاهی‌بخشی، سرامد باشند.
سازمان تامین اجتماعی اولین و بزرگترین سازمان بیمه‌‎گر و دومین تامین‌کننده درمان با سابقه تاریخی و تخصصی است. گستردگی شبکه خدمت‌رسانی، تنوع و کثرت میلیونی گروه‌های اجتماعی تحت پوشش و اقشار مختلف مردم از طرق رسانه‌ها و "قلم خبرنگاران توانمند" بیش از گذشته احساس می‌شود و باید گسترش یابد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه در جنگ تحمیلی، هواپیمای 330 و شهید صارمی فرا رسیدن این روز را به خبرنگاران  از جمله خبرنگاران حوزه تامین اجتماعی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان سعادت، بهروزی، موفقیت و سربلندی این عزیزان را آزرمندم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha