زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد ساعت 11:29 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۱ ساعت 11:37    تعداد بازدید: 327    کد مطلب: 85182

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی:
بخشودگی جرائم بیمه‌ای برای سازمان تأمین اجتماعی و کارفرمایان سودمند است/ امیدواریم کارفرمایان از این مزایا در جهت افزایش تولید و اشتغال بیشتر استفاده کنند
نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشودگی جرائم بیمه‌ای برای سازمان تأمین اجتماعی و کارفرمایان دارای بدهی، سود دو طرفه دارد و بهتر است از حداکثر ظرفیت این قانون استفاده شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر محمد وحدتی اظهار داشت: بخشودگی جرائم بیمه‌ای انگیزه‌ای برای دریافت اصل حق بیمه که باید از طرف کارفرما پرداخت شود، ایجاد می‌کند و برای سازمان تأمین اجتماعی نیز باعث درآمدزایی می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تسهیلات خوبی برای استفاده کارفرمایان فراهم شده است، اظهار داشت: پرداخت و یا تقسیط و تعیین تکلیف بدهی بیمه‌ای کارگاه‌ها همراه با بخشودگی جرائم مربوطه می‌تواند کمک قابل توجهی به بسیاری از کارگاه‌ها باشد و باعث افزایش رونق تولید شود.

دکتر وحدتی ادامه داد: امیدواریم کارفرمایان از این مزایا در جهت رفع مشکلات اقتصادی و افزایش تولید و اشتغال بیشتر استفاده کنند.

نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در حوزه انتخابیه و استان آذربایجان‌شرقی تلاش می‌کنیم که درباره این مزایا اطلاع رسانی کنیم تا کارفرمایان از مزایای ایجاد شده استفاده کنند و انتظار داریم که سازمان تأمین اجتماعی نیز در این زمینه تلاش بیشتری داشته باشد و زمینه استفاده حداکثری از مزایای مربوطه را فراهم کند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha