زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير ساعت 14:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت 16:35    تعداد بازدید: 19    کد مطلب: 81714

تلاش می کنیم خدمات مناسب و درخور بیمه شدگان ارائه کنیم
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس گفت: تمام تلاشمان این است که خدماتی مناسب و در خور بیمه شدگان ارایه دهیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد مصلایی در جلسه دیدار با اعضای تشکل‌های کارگری و بازنشستگی استان فارس، اظهار کرد: مجموعه این سازمان تلاش می کند خدماتش را مطلوب ارائه کند .
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس خاطرنشان کرد: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی صرفه‌جویی و مدیریت مصارف را در اولویت برنامه‌های خود اعلام کرده و برای جلب رضایت مخاطبان، کمک به ارائه خدمات بهتر به سازمان را در دستور کار قرار داده است.
وی با تاکید بر اینکه در هفته تامین اجتماعی از مهمترین برنامه‌های ما ارائه خدمات بهتر است، عنوان کرد: رونمایی سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری در استان فارس در این هفته اتفاق می‌افتد که 45 خدمات سازمان را معرفی می‌کند و بیمه‌شدگان می‌توانند این خدمات را از راه دور دریافت کنند و این به عدم مراجعه به شعب تامین اجتماعی کمک می‌کند و بیمه‌شده می‌تواند در محل کار و زندگی خود این خدمات را دریافت کند.
مصلایی در پایان این جلسه و پس از شنیدن انتقادات و نظرات نمایندگان تشکل‌های کارگری و بازنشستگی بیان کرد: مجموعه سازمان تامین اجتماعی در تلاش است این خواسته‌ها را تحقق بخشد و از شما بابت اینکه در این جلسه حضور پیدا کردید تشکر می‌کنم.
دکتر امیری، مدیر درمان تامین اجتماعی فارس، نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه برای مدیریت وضعیت درمان نیازمند همکاری و همفکری شرکای اجتماعی خود هستیم تا این موارد در یک خانواده حل و فصل شود، تصریح کرد: خدمات درمانی تنها منحصر به یک قشر خاص نیست و برای حل مشکلات مربوط به این حوزه باید به هزینه‌های درمانی توجه شود و اینکه شرکای اجتماعی ما به ما کمک کنند تا بتوانیم به مردم این پیام را بدهیم که با دید بلندمدت و با دقت نظر به حوزه درمان نگاه کنند.

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس با بیان اینکه اقدامات ارزشمندی در این حوزه در سال گذشته انجام شده است، گفت: درمانگاه‌های تخصصی مختلف در سطح استان فعالیت خود را آغاز کردند و مراحل مقدماتی ساخت بیمارستان جدید تامنی اجتماعی نیز انجام شد .
دکتر امیری افزود: یکی از پروژه‌های بزرگ در شیراز بازسازی اورژانس بیمارستان شهید بهشتی است و در تلاشیم زودتر این بخش را افتتاح کنیم.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha