زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير ساعت 15:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت 15:38    تعداد بازدید: 20    کد مطلب: 81712

حضور نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در شعبه تامین اجتماعی دو سنندج
نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی از شعبه دو تامین اجتماعی سنندج بازدید کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید مهدی فرشادان نماینده مردم شهرستانهای سنندج، کامیاران و دیواندره، و منصور مرادی نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در جریان این بازدید ها، ضمن تقدیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی و دیدار و گفتگو با مدیر کل و کارکنان ، هفته تامین اجتماعی را به بیمه شدگان، کارگران و کارکنان تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین سازمان بیمه گر که خدمت رسان نیمی از جمعیت کشور است تبریک گفتند.
در این بازدید نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی از نزدیک در جریان روند اجرایی ارائه خدمات این سازمان به بیمه شدگان قرار گرفتند و اظهار داشتند: ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات تامین اجتماعی نقش بسزایی در افزایش رضایتمندی عمومی شهروندان در پی خواهد داشت.
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان ضمن بیان فعالیتها و تشریح دستاوردهای تامین اجتماعی استان به ارائه خدمات غیرحضوری اشاره کرد و اظهار داشت: خدمات الکترونیکی تامین اجتماعی به سرعت در حال گسترش است که این امر موجب افزایش بهره وری سازمان و رضایتمندی بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان شده است.
قریشی افزود: سازمان تامین اجتماعی در راستای ارائه خدمات کیفی و مطلوب وتکریم مراجعین و مخاطبین سازمانی و ذی نفعان اقدام به گسترش خدمات غیر حضوری و الکترونیکی و راه اندازی میزخدمت غیر حضوری نموده است.
وی گفت: سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی در جهت دسترسی سهل و آسان مخاطبین به خدمات سازمان تأمین اجتماعی فراهم شده و این سامانه در دسترس افراد تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی در استان است که در حال حاضر 45 خدمت به صورت الکترونیکی از طریق این سامانه در سطح استان قابل دریافت است.
خدمات دفترچه درمانی، مشاهده و ثبت اعتراض نسبت به سوابق پرداخت حق بیمه، ارسال لیست و پرداخت حق بیمه، اخذ برگ پرداخت حق بیمه بیمه شدگان خاص، درخواست تعهدات کوتاه مدت شامل غرامت دستمزد ایام بیماری و بارداری، پروتز و اروتز، کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه کفن و دفن و ... از جمله خدماتی است که در این سامانه قابل دریافت است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha