زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۰ تير ساعت 12:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت 15:08    تعداد بازدید: 12    کد مطلب: 81708

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی:
تامین اجتماعی مصداق آینده نگری است
مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در نشست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان شرکت کرد و در این نشست محورهای بیمه تامین اجتماعی،حقوق کارگران،پیگیری شکایات حوزه کارگری مطرح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ،محمدعلی عباس زاده وحید مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی در نشست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان که در آستانه فرارسیدن هفته تامین اجتماعی برگزار شد، گفت:فلسفه خلقت انسان بعد از عبادت و بندگی خداوند یقینا کار و تلاش و کوشش است و در این میان بنا به فرموده نبی مکرم اسلام،از شریفترین انسانها یقینا مرد و سرپرست خانواری است که برای تامین معاش خانوار و عائله خود تلاش می کند.
وی افزود:در طول زندگی هیچ انسانی از حتی یک لحظه بعد خود خبر ندارد و همین امر لزوم چاره جویی و آینده نگری را برای انسان بویژه برای ما مسلمانان که در تعالیم الهی ما بر آینده نگری تاکید و سفارش شده است ضروری می کند.
عباس زاده وحید تصریح کرد:سازمان تامین اجتماعی مصداق آینده نگری است و بهترین الگو برای تضمین آینده خانواده هاست، چراکه حمایت از خانواده ها را پس از نان آوران تضمین می کند و در زمان اضطرار و فوت سرپرست خانواده،بنیان خانواده را همچنان تثبیت می کند.
وی  ادامه داد:به عبارت دیگر تامین اجتماعی همچون پدری دلسوز برای عزت و اعتبار و دوام خانواده ها عمل می کند.
در ادامه این نشست مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گزارش مبسوط و کاملی از وضعیت فعلی تامین اجتماعی،منابع،مصارف و تهدیدهایی که این سازمان با آنها مواجه است ارائه کرد و بر لزوم حمایت هرچه بیشتر همه مسئولین و متولیان امر بخصوص ائمه جمعه که در بطن جامعه هستند و ذخیره و پشتوانه ای برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب میشوند تاکید کرد.
 مدیر کل تامین اجتماعی در نشست دوره ای شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خراسان شمالی حول سه محور بیمه تامین اجتماعی،حقوق کارگران،پیگیری شکایات حوزه کارگری مطرح شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha