زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۸ تير ساعت 14:05 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۰ ساعت 14:21    تعداد بازدید: 27    کد مطلب: 81700

بازدید سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استان های سازمان تامین اجتماعی از شعب اقماری خراسان شمالی
سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استان های سازمان تامین اجتماعی در سفر به خراسان شمالی از شعب اقماری تامین اجتماعی این استان بازدید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،حسین جودکی سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استانهای سازمان تامین اجتماعی بهمراه مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی از شعبه تامین اجتماعی جاجرم و شعبه اقماری گرمه بازدید کردند و از نحوه خدمات رسانی به مخاطبین سازمان مطلع شدند.
در این بازدید، سرپرست دفتر برنامه ریزی امور استانهای سازمن تامین اجتماعی ضمن حضور در شعبه جاجرم و گفتگو با برخی مراجعین و مخاطبین سازمان و نیز گفتگو با رئیس و کارکنان شعبه بر ارائه خدمات بهینه و مطلوب به مخاطبین سازمان تاکید کرد.
حسین جودکی در بازدید از شعبه اقماری جاجرم گفت:بر اساس قوانین جاری سازمان تامین اجتماعی، استقرار شعب دائمی تابع شرایط و ضوابط خاصی است که از آن جمله می توان به جمعیت بیمه پرداز و مستمری بگیران و نیز تعداد کارگاه های فعال اشاره کرد.
وی افزود:در مواردی که امکان استقرار شعبه دائمی میسر نباشد بمنظور ارائه خدمات ضروری به مخاطبین  سازمان از ظرفیت شعبه اقماری استفاده می کنیم.
جودکی ادامه داد:با گسترش روز افزون جوامع و پیشرفت علوم و فنون و نفوذ سریع اینترنت در بدنه جامعه، سازمان تامین اجتماعی نیز بمنظور حرکت متوازن در راستای توسعه علوم و بمنظور پاسخگویی مناسب به مخاطبین خود بستر خدمات الکترونیکی و غیر حضوری را توسعه داده است.
وی افزود: امروز شاهد این هستیم  که بسیاری از خدمات اساسی و اصلی سازمان تامین اجتماعی در بستر اینترنت و بدون نیاز به  مراجعه حضوری  ارائه می شود.
 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha