زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد ساعت 08:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۱ ساعت 11:34    تعداد بازدید: 2382    کد مطلب: 80007

دریافت خدمات تامین اجتماعی بصورت غیر حضوری و الکترونیکی
مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد : خدمات سازمان تامین اجتماعی را از بدو درخواست و نوبت دهی تا حصول نتیجه غیر حضوری بصورت الکترونیک از آدرس ww.eservices.tamin.ir و کد دستوری تلفن همراه #142* می توانید دریافت نمایید .


عبداله شیرکوند مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد : مخاطبین سازمان تامین اجتماعی می توانند خدمات درخواست ها و نوبت دهی تا حصول نتیجه را غیر حضوری بصورت الکترونیک از سامانه متمرکز خدمات غیر حضوری از آدرس اینترنتی  www.eservices.tamin.ir  و کدهای دستوری تلفن همراه #142* و #1420*4* برای ایرانسل و رایتل دریافت نمایند . 
مدیر کل تامین اجتماعی استان با بیان اینکه درحال حاضر طرح میز خدمت حضوری و غیر حضوری با چیدمان جدید در شعب در حال اجرا است تصریح کرد : با راه اندازی سامانه خدمات غیر حضوری تحولی نوین بنیادی در  عملکرد و رضایتمندی  از نحوه ارائه خدمات بوجود می آید و مردم شریف  استان بوشهر برای دریافت سریعتر و بهتر در این طرح و استفاده از کدهای دستوری از طریق تلفن همراه مشارکت حداکثری داشته باشند . 
وی با تاکید بر ارتباط دو سویه مخاطبین و سازمان در بهبود مشکلات این سامانه افزود : استفاده بیمه شدگان و مستمری بگیران بهبود ارائه خدمات و بهینه سازی فعالیت ها و پیشرفت این سرویس را به دنبال خواهد داشت .
شیرکوند اضافه  کرد : مخاطبین غیر حضوری  و مراجعین حضوری می توانند خدمات را بصورت الکترونیکی  در محل زندگی و کاربدون مراجعه دریافت و پیگیری نمایند .
وی ضرورت استفاده همگانی از ابزارهای جدید خدمات رسانی  الکترونیکی یادآور شد و خاطر نشان کرد : تاکنون خدمات بسیاری در حوزه مشاغل و کارفرمایان بصورت الکترونیک بوده که از آن  جمله خدمات می توان ارسال لیست اینترنتی حق بیمه ، بازرسی  الکترونیک  از کارگاهها ، اختصاص شماره و کدهای بیمه ای ، ابلاغ الکترونیک نام برد . 
عبداله شیرکوند اشاره نمود که الکترونیکی شدن پرونده های  بیمه  شدگان و مستمری بگیران استان بوشهر در  دستور کار قرار دارد ضمنا" اظهار داشت با الکترونیکی شدن پرونده های  مذکور ضمن افزایش سرعت ارایه خدمات نیاز به جابجایی پرونده همچون گذشته نخواهد بود و به هنگام مراجعه مخاطبین سازمانی نیز  نیاز به اخذ پرونده از بایگانی نیست .
وی کاهش و صرفه جویی هزینه های زندگی بیمه شدگان و مستمری بگیران را یکی از  مهمترین اهداف راه اندازی سامانه خدمات غیر حضوری عنوان داشت و جلوگیری از اتلاف وقت مخاطبین ارجمند سازمان تامین اجتماعی  را مهم دانست  . 
شایان ذکر است در حال حاضر نرم افزار های  اینترنتی  و اپلیکیشن تامین اجتماعی  من  ( my tamin)  در قالب  های اندروید  و  IOS  برای تلفن های همراه قابل دریافت است  .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha