زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 12:53 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ساعت 08:56    تعداد بازدید: 306    کد مطلب: 76473

محمدحسن زدا:
مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی در نبرد اقتصادی و جبهه امنیت اجتماعی با افتخار ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران هستند
زدا با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی ۶۶ شهید را تقدیم نظام و انقلاب کرده است، گفت: تعداد بسیار زیادی از همکاران ما از خانواده بزرگ و پر افتخار ایثارگر نظام هستند. حضور این خانواده بزرگ افتخاری برای سازمان تامین اجتماعی است و مدیران و کارکنان این سازمان با افتخار ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران هستند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا در مراسم بزرگداشت روز شهدا در جمع خانواده شهدا و ایثارگران در مشهد مقدس اظهار داشت: امنیت و آسایش کشور و مردم ما نتیجه ایثار و جان فشانی شهدای گرانقدر است.
وی فعالیت امروز کارکنان سازمان تامین اجتناعی را نوعی از مجاهدت عنوان کرد و گفت: همکاران تامین اجتماعی در سراسر کشور در نبرد اقتصادی و جبهه امنیت اجتماعی مشغول به کار هستند و تمامی کارکنان سازمان افسران این نبرد هستند.
زدا ادامه داد: مرحوم دکتر نوربخش و مرحوم تاج الدین نیز در همین جبهه و برای خدمت رسانی به جامعه شریف بیمه شدگان تامین اجتماعی جان خود را فدا کردند.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با تجلیل از مقام والای شهدای مدافع حرم گفت: شهید فیروز حمیدی زاده و شهید سید محمدجواد حسن زاده از جمله شهدای مدافع حرم هستند که در سازمان تامین اجتماعی و جبهه نبرد اقتصادی و اجتماعی به کشور و نظام خدمت می کردند و برای مدتی بر حسب ضرورت به جبهه نظامی و امنیتی رفتند و در این ماموریت به فیض شهادت نائل آمدند.

سید محسن نظام خیرآبادی، مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان رضوی نیز در این مراسم الگو برداری از سیره شهدای بزرگوار را افتخاری برای مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: سال گذشته همکاران فرزند شهید تامین اجتماعی در استان خراسان رضوی همایش راه ناتمام را برگزار کردند و امسال با موافقت سرپرست محترم سازمان این همایش با حضور گسترده تر مدیران و همکاران استان برگزار شده است.
وی با بیان اینکه همه ما باید راه شهدای گرانقدرمان را ادامه دهیم، افزود: خدمت به مردم و ارتقاء خدمات بهترین راه برای زنده نگاه داشتن آرمانهای شهدا و انقلاب است.

در پایان این مراسم از 20 خانواده شهید تقدیر شد که شامل 5 خانواده شهید همکار سازمان تامین اجتماعی و 14 خانواده شهید از جامعه مستمری بگیران در استان خراسان رضوی بودند و همچنین از خانواده فیروز حمیدی زاده همکار شهید این سازمان در استان خراسان شمالی نیز تقدیر به عمل آمد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha