زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ اسفند ساعت 05:25 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ ساعت 09:07    تعداد بازدید: 84    کد مطلب: 76252

برنامه های مهمی در حوزه درمان تامین اجتماعی در دست اقدام است
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: برنامه های مهمی در حوزه درمان این سازمان در دست اقدام داریم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر مهدی درخشان در جمع کارکنان مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان، صمیمیت و دوستی بین مدیران و همکاران درمان تامین اجتماعی گیلان را بسیار خوب ارزیابی کرد و نمونه ای برای کشور توصیف نمود.

وی اولویت های معاونت درمان سازمان در سال ٩٨ را ساماندهی مطالبات درمانی مراکز طرف قرارداد بیان کرد و اظهار داشت: طبق برنامه های انجام گرفته در سال آینده بخش مهمی از مطالبات طرف های قرارداد پرداخت خواهد شد.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اولویت بعدی سازمان در درمان را ارتقاء سیستم های آی تی و توسعه دولت الکترونیک بیان داشت و افزود: برخی از استانها در زمینه ارتقاء دولت الکترونیک پیشگام بوده اند از اینرو در آینده ای نزدیک این استانها مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
دکتر درخشان سومین برنامه مهم معاونت درمان را راه اندازی هلدینگ درمان عنوان کرد و از تلاش های انجام گرفته در این بخش تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد تا پایان خرداد ماه سال ٩٨، طرح هلدینگ درمان سازمان در استانها استقرار یابد.
دکتر محمدحسین شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان نیز در ادامه این جلسه گزارشی از فعالیت های مدیریت درمان به ویژه برنامه های طرح توسعه دولت الکترونیک را تشریح نمود و گفت: تاکنون بیش از ٦٥هزار پرونده بیماران مزمن در مراکز درمانی استان گیلان تشکیل شده است.

وی همچنین به نظام ارجاع داخلی اشاره نمود و افزود: بیش از ١٤ درصد ویزیت های متخصصین در سالجاری از طریق نظام ارجاع بوده است که مقرر شده این آمار در سال آتی بیشتر شود.

 

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha