زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۱ اسفند ساعت 01:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ساعت 17:22    تعداد بازدید: 855    کد مطلب: 75789

سرپرست سازمان تامین اجتماعی:
بزودی با ارائه 65 خدمت غیرحضوری، شاهد کاهش قابل توجه مراجعه به شعب تامین اجتماعی خواهیم بود
مراسم رونمایی از پنجره واحد شروع کسب و کار با حضور فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، احمد تویسرکانی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی و محمد قاسم پناهی سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور در محل وزارت اقتصاد برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،محمدحسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در مراسم رونمایی از پنجره واحد شروع کسب و کار گفت: رتبه و جایگاه ایران در شروع کسب و کار در شان کشور و ملت ما نیست.

 زدا افزود: سازمان تامین اجتماعی برای ارتقا خدمات و تسریع خدمت رسانی به مردم نهضت آی تی را از ۵ سال پیش آغاز کرده است و طی ماه های آینده نتیجه این زحمات را با توسعه خدمات غیر حضوری خواهیم دید.
وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی ۴۲ میلیون نفر از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد و یک میلیون و ۲۰۰ هزار کارفرما با این سازمان درحال همکاری هستند، تصریح کرد: با سیستم ها و روشهای گذشته نمی توانیم خدمات مطلوب را به جامعه ارائه دهیم و باید در مسیر تحول گام برداریم و زمان تحول اساسی در فعالیتها فرا رسیده است.
زدا گفت: سازمان تامین اجتماعی با ۱۳ وزارتخانه و دستگاه مختلف در ارتباط است و تبادل اطلاعات با آنها صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه هدف نهایی این سازمان بهبود خدمات و افزایش رضایتمندی مردم است و تلاش می کنیم که بیمه شدگان برای دریافت خدمات به ما مراجعه نکنند بلکه ما خدمات را به آنها تقدیم کنیم، گفت: سازمان تامین اجتماعی به زودی ۶۵ خدمت قابل ارائه به جامعه تحت پوشش را به صورت غیر حضوری ارائه می دهد و این خدمات باعث کاهش قابل توجه مراجعات حضوری خواهد شد.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: برای توسعه خدمات غیر حضوری نیازمند همکاری سایر دستگاهها هستیم. ارتباط بر خط بین سازمان تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی زمینه ساز بهبود بسیاری از خدمات خواهد بود و زمینه ارتقا خدمات هر دو سازمان را فراهم می کند.

 

گزارش تصویری مراسم رونمایی از پنجره واحد شروع کسب و کار در وزارت امور اقتصادی و دارایی

ویدئو مراسم رونمایی از پنجره واحد شروع کسب و کار

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha