زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 16:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 16:19    تعداد بازدید: 108    کد مطلب: 74596

همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور مسئولین استانی؛
افتتاح 5 بخش در بیمارستان تامین اجتماعی شازند
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و با حضور امام جمعه، نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شازند، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مقامات شهرستان، بخش های CCU ،ICU، زنان، اطفال و نوزادان بیمارستان تامین اجتماعی شازند افتتاح شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام و المسلمین موسوی در این مراسم گفت: در نظام ولایتی مسئولین خدمتگزار مردم هستند و باید در برقرای عدالت اجتماعی و جلب رضایت مردم اهتمام ورزند.

امام جمعه شهرستان شازند افزود: از مجموعه کارکنان تامین اجتماعی که در جهت کاهش آلام و حفظ سلامتی جامعه می کوشند، قدردانی می کنم و امیدوارم توفیق خدمتگزاری بیشتر به مردم فراهم شود.
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات انجام شده در بیمارستان تامین اجتماعی شازند گفت: خوشبختانه با سرمایه گذاری های تامین اجتماعی شاهد توسعه بهداشت و درمان در منطقه شازند هستیم و ٤ تخت ICU برای این منطقه بسیار ارزشمند و مهم است.
علی ابراهیمی افزود: سخت افزار و فضای فیزیکی مناسب بیمارستان توسط سازمان تامین اجتماعی فراهم شده است اکنون از وزارت بهداشت تقاضا داریم نیروی متخصص بیمارستان را تامین نماید تا ارائه خدمات درمانی تخصصی تر به مردم منطقه فراهم شود.
مصطفی عرب فرماندار شهرستان شازند نیز در این مراسم گفت: بیمارستان تأمین اجتماعی شازند بعنوان تنها بیمارستان منطقه است که طرح تحول سلامت نیز در آن اجرایی شد و خدمات رایگان و  بهینه ای به مردم منطقه ارائه می نماید و این پروژه ها که در جهت ارتقاء کیفیت خدمات بوده است، ٣٢ میلیارد ریال برای تامین اجتماعی هزینه داشته است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در آیین افتتاح پروژه های بیمارستان شازند گفت: بازسازی بخش‌های CCU، زنان،  اطفال و نوزادان در ٨٠٩ متر مربع و با صرف اعتبار ١٧ میلیارد و ٥٠٠ میلیون ریال از منابع سازمان تأمین اجتماعی به بهره‌برداری رسیده است.
دکتر ثریا پازوکی افزود: بخش ICU با همت خیرین در متراژ ٢٣٠ مترمربع و با اعتباری بالغ ‌بر ٤ میلیارد ریال ساخته شده است. تجهیزات این بخش شامل ٤ عدد تخت ویژه، ٤ عدد ونتیلاتور و یک دستگاه مانیتور مرکزی به مبلغ  ٦ میلیارد ریال توسط وزارت بهداشت تامین گردیده است.
وی عنوان کرد: لابی بیمارستان و بخش ورودی درمانگاه در متراژ ٤٠٠ مترمربع و با هزینه ٣ میلیارد ریال افتتاح شده است و در مجموع پروژه های بیمارستان تامین اجتماعی شازند ٣٢ میلیارد ریال هزینه داشته است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در ادامه بازسازی ها، بخش اورژانس در دستور کار قرار دارد و این پروژه تا پایان سال با هزینه ای بالغ بر ٢٠ میلیارد ریال شروع خواهد شد.
دکتر محمد جمالیان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک نیز ضمن تقدیر از اقدامات مدیریت درمان تامین اجتماعی در اجرای این پروژه ها گفت: بیمارستان شازند از نظر هتلینگ بیمارستانی و بازسازی بخش ها وضعیت بسیار خوبی دارد. امیدواریم با تعامل خوبی که بین مدیریت درمان و دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد نیروی متخصص مورد نیاز بیمارستان تامین شود تا مردم شازند نیازی به مراکز درمانی اراک یا شهرهای دیگر نداشته باشند.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha