زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 15:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 15:02    تعداد بازدید: 57    کد مطلب: 74583

انقلاب اسلامی دستاوردهای بی شماری داشته است
مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بی شماری داشته است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر احمد نصرتی در مراسم جشن انقلاب در جمع بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان علی آباد کتول گفت: در حوزه های متفاوتی انقلاب اسلامی دارای دستاوردهای مهم و بزرگی بوده است.

وی افزود: در حوزه بهداشت و درمان در حالی که در سالهای قبل از انقلاب به پزشکان خارجی وابسته بودیم هم اکنون در این زمینه خودکفا هستیم و حتی بیماران خارجی را  نیز مداوا می نماییم.

دکتر نصرتی به ساخت داروهای نوترکیب نیز اشاره کرد و گفت: در حوزه های متعددی از جمله آموزش عالی، نظامی، صادرات و واردات، سیاست خارجی و غیره پیشرفت های چشمگیری داشته ایم.

وی از آغاز عملیات اجرایی ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان علی آباد کتول همزمان با دهه فجر خبر داد و گفت: این پلی کلینیک یادگار مرحوم دکتر نوربخش است.

دکتر نصرتی ادامه داد: علی آباد کتول هم اکنون دارای یک درمانگاه تخصصی شبانه روزی است که در فضایی بسیار محدود خدمات خود را ارئه می نماید و با ساخت این پلی کلینیک تا سالها بیمه شدگان از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha