زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ بهمن ساعت 14:53 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ساعت 14:53    تعداد بازدید: 60    کد مطلب: 74580

کارفرمایان برتر استان گلستان تجلیل شدند
همزمان با دهه مبارک فجر، از کارفرمایان برتر استان گلستان تجلیل به عمل آمد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر احمد نصرتی مدیر درمان تامین اجتماعی گلستان در این مراسم با اشاره به بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، توسعه خدمات درمانی سازمان و نزدیک شدن به عدالت دسترسی به خدمات درمانی را یکی از برکات و ثمره انقلاب اسلامی برشمرد.

یوسفی نماینده کارفرمایان استان گلستان نیز در خصوص برخی مشکلات حوزه کار و تولید دراستان گفت و افزود: امروزه کارفرمایان در شرایط سختی از جمله مشکلات مربوط به مواد اولیه، ماشین آلات، صادرات، مشکلات بیمه و مالیات و رونق تولید به سر می برند.

وی گفت: همه مسئولیم با حمایت از تولید از این مشکلات عبور کنیم.

قشقایی رئیس گروه مطالعات فرهنگی کارفرمایان معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: توسعه در هر کشوری جزو اصول و مبانی است و هدف توسعه نیز ایجاد رفاه در حوزه های مختلف است.

وی افزود: رفاه اجتماعی بدون نظام تامین اجتماعی قابل تصور نیست و در تمام دنیا بهترین شیوه ایجاد رفاه صرفا از مسیر تامین اجتماعی است.

قشقایی همچنین با اشاره به اینکه هر کشوری بتواند در این خصوص بیشتر پیش رود توفیق بیشتری خواهد داشت، افزود: تامین اجتماعی در ایران در سطح خاورمیانه بی نظیر است و در سطح جهانی نیز جایگاه خوبی دارد.

وی خدمات تامین اجتماعی را جزو مقولات گران قیمت دانست و افزود: جایگاه تامین اجتماعی هنوز در کشور شناخته نشده و مردم باید به این باور برسند که تامین اجتماعی حامی آنهاست.

وی ادامه داد: کارفرمایان یکی از ارکان مهم سازمان تامین اجتماعی محسوب می شوند و جایگاه و اهمیت کارفرمایان در سازمان شناخته شده است.

مکرمی مدیر امور شعب بانک رفاه کارگران در استان گلستان نیز طی سخنانی از واگذاری تسهیلات به واحدهای تولیدی گفت و برای ادامه ارائه تسهیلات اعلام آمادگی کرد.

دراین مراسم از چهار کارفرمای برتر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha