زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن ساعت 11:48 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ ساعت 17:02    تعداد بازدید: 793    کد مطلب: 73783

تجدید میثاق مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با آرمان‌های امام راحل
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، کاروان کارکنان و مدیریت سازمان تأمین اجتماعی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمان‌های والای امام و شهدا تجدید پیمان کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد حسن زدا سرپرست سازمان تأمین اجتماعی به همراه مدیران و کارکنان این سازمان در دهه مبارک فجر با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) ضمن اهدای تاج گل، قرائت فاتحه، زیارتنامه و آیاتی از قرآن کریم و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب، با آرمان‌های والای امام و شهدا تجدید پیمان کردند.

در این مراسم اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران و کارکنان ستاد مرکزی سازمان تأمین اجتماعی و همچنین مدیران و کارکنان ادارات کل بیمه ای و درمانی استانهای تهران و البرز و مدیران و کارکنان شرکتها و موسسات تابعه سازمان تأمین اجتماعی حضور داشتند. روسای تشکل های بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی استانهای تهران و البرز نیز در این مراسم حضور یافتند.

گزارش تصویری تجدید میثاق کارکنان سازمان تامین اجتماعی با آرمانهای امام راحل

ویدیو تجدید میثاق کارکنان سازمان تامین اجتماعی با آرمانهای امام راحل

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha