زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ بهمن ساعت 18:36 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۹ ساعت 18:36    تعداد بازدید: 735    کد مطلب: 73602

سومین جلسه پرسش و پاسخ سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با کارکنان برگزار شد؛
محمدحسن زدا: ساختار تشکیلاتی سازمان تأمین اجتماعی متناسب با خدمات غیرحضوری بازنگری می شود / شکل گیری سازمانی برای تنظیم مقررات بیمه ای از نیازهای جدی کشور است
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به برنامه اصولی این سازمان برای گسترش خدمات غیرحضوری و استفاده حداکثری از فن آوری اطلاعات گفت: بعد از تکمیل این برنامه، اصلاح ساختار تشکیلاتی سازمان در اولویت قرار دارد و ساختار تشکیلاتی متناسب با خدمات غیر حضوری بازنگری می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمد حسن زدا، در سومین جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان حوزه معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: در این جلسات شنیدن سخنان و نقطه نظرات همکاران در اولویت قرار دارد و از نظرات و انتقادات سازنده همکاران استقبال می کنیم.

وی با تأکید بر اینکه شکل گیری فضای گفتگو و مفاهمه در سازمان تأمین احتماعی در اولویت قرار دارد، گفت: با برگزاری منظم اینگونه جلسات، پاسخ گویی و شفافیت را در سازمان تأمین اجتماعی نهادینه می کنیم.

زدا با بیان اینکه جذب، نگهداشت، ارتقاء و خروج نیروی انسانی در سازمان تأمین اجتماعی باید براساس ضوابط مشخص و در مسیر صحیح انجام شود، گفت: این سازمان با مشکلات و چالش هایی مواجه است اما نیروی انسانی قوی و متخصص سازمان قطعا توان عبور از مشکلات و غلبه بر چالش ها را دارد.

وی ادامه داد: برای تحقق اهداف و عبور از چالش ها نیازمند ارتباط قوی بین واحدهای مختلف سازمان و بین مدیریت و بدنه نیروی انسانی هستیم و برگزاری جلسات هم اندیشی یکی از اقداماتی است که در راستای تعمیق ارتباط بین مدیریت و پرسنل سازمان انجام می شود.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به تصویب ایجاد مجموعه ای برای تنظیم مقررات بیمه ای کشور بر اساس قانون بودجه سال آینده کل کشور، گفت: وجود چنین ساختاری از مهمترین نیازهای کشور است و امیدواریم با تصویب نهایی و اجرایی شدن این موضوع شاهد رفع بسیار مشکلات و کاستی ها در حوزه فعالیت صندوق های بیمه ای کشور باشیم.

زدا ادامه داد: یکی از وظایف سازمان تنظیم مقررات بیمه ای انجام اصلاحات پارامتریک خواهد بود که از مسائل بسیار مهم این حوزه است و برای تداوم خدمت رسانی سازمان های بیمه گر بایستی انجام این اصلاحات در دستور کار قرار گیرد.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در ادامه بر لزوم حفظ استقلال معاونت درمان این سازمان تأکید کرد و گفت:  تمامی فعالیت های حوزه درمان سازمان تحت نظر و اشراف این معاونت انجام خواهد شد و تمامی مراکز درمانی با هر نوع ساختار مدیریتی تحت نظر این معاونت به فعالیت می پردازند.

زدا توجه به کارکنان حوزه درمان تأمین اجتماعی را نیز مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: کارکنان حوزه درمان و بویژه پرستاران باید همچون سایر همکاران سازمان مسیر ارتقاء شغلی مشخصی داشته باشند و ردیف های تشکیلاتی برای ارتقاء شغلی آنان طراحی شود.  

دکتر مهدی درخشان، معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه از سرپرست این سازمان بابت برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و هم اندیشی تشکر کرد.

وی با بیان اینکه در معاونت درمان تاکنون دو نوبت جلسه هم اندیشی عمومی با همکاران برگزار شده است، اظهار داشت: مباحث مطرح شده در این جلسات که یک جلسه در سال گذشته و جلسه دوم طی هفته قبل برگزار شد جمع بندی شده و با دقت پیگیری می شود.

وی افزایش کیفیت، کنترل هزینه ها و رفتار خوب با بیماران را سه راهبرد اصولی حوزه درمان تأمین اجتماعی در سال آینده برشمرد و از تمامی همکاران حوزه درمان تأمین اجتماعی دعوت کرد که دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در راستای تحقق موفقیت آمیز این راهبردها ارائه دهند.

در این جلسه کارکنان واحدهای مختلف معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha