زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن ساعت 15:51 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲ ساعت 22:44    تعداد بازدید: 955    کد مطلب: 73291

دومین نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان حوزه معاونت اداری و مالی برگزار شد
دومین نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان ستاد مرکزی با کارکنان حوزه معاونت اداری و مالی و با محور "پویایی منابع انسانی، پایداری انسانی "برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در این نشست گفت: خرسندیم که مسائل سازمان را در کنار یکدیگر طرح و پیگیری می کنیم . قدردان زحمات همکاران سالهای گذشته هستیم و از تجارب آنها استفاده می کنیم و همچنین نگاه به آینده داریم .
زدا افزود: نظرات همکاران را می خواهیم مستقیم و بدون واسطه دریافت کنیم و انتظار می رود این نوع جلسات در واحدها نیز برگزار شود تا دیدگاههای همکاران برای پیشبرد امور اخذ شود.
وی با بیان اینکه برای نیروی انسانی باید برنامه ریزی داشته باشیم، گفت: جذب، نگهداشت، ارتقا و خروج نیروها باید در شرایط بهتری انجام شود.
زدا تقویت کرامت انسانی کارکنان، بازنگری مشاغل، انتصابات، ارتقا و آموزش همکاران و... را از مواردی برشمرد که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز در این نشست گفت: حوزه اداری و مالی پشتیبانی سایر معاونت ها را برعهده دارد و برنامه ریزی برای نیروی انسانی از مهمترین وظایف این حوزه است.
رحیم اردلان با بیان اینکه سیستم جامع منابع انسانی در معاونت اداری و مالی دنبال می شود، افزود: در این سیستم اقدامات و مکاتبات با سرعت بیشتر انجام می شود و گزارش گیری نیز بهبود می یابد. ساختار منسجم و امور آموزش، خدمات و رفاهی کارکنان با نظم بیشتری انجام می شود.
وی با اشاره به اهمیت اصلاح ساختار سازمان گفت: برای انسجام فعالیت ها و مدیریت منابع و مصارف نیازمند اصلاح ساختار هستیم.
سید حسین حسینی آذرنوشان مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی نیز در این نشست با بیان اینکه منابع انسانی متخصص و کارآمد در این سازمان فعالیت می کنند، گفت: از نظرات کارشناسی کارکنان برای بهبود خدمات و فعالیت ها بهره مند می شویم.
در دومین نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان در حوزه معاونت اداری و مالی ، تعدادی از مشاوران و کارکنان به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.

گزارش تصویری نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با حوزه معاونت اداری و مالی

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha