زمان انتشار: ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۱ شهريور ساعت 11:20 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۶/۱۱ ساعت 11:19    تعداد بازدید: 2028    کد مطلب: 65234

سایت سازمان تامین اجتماعی با طراحی جدید در دسترس قرار گرفت
مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: طراحی سایت رسمی به منظور تسهیل دسترسی به خدمات غیرحضوری و همچنین اخبار مربوط به سازمان تأمین اجتماعی تغییر کرده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، امیرعباس تقی پور از همکاری دفتر راهبری سیستم های سازمان تأمین اجتماعی در بازطراحی سایت رسمی این سازمان تشکر کرد و اظهار داشت: مهمترین تغییر ایجاد شده در سایت جدید تفکیک بخش اخبار از خدمات غیرحضوری است و مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای این سازمان می توانند از درگاه تعبیه شده در سایت رسمی وارد بخش اخبار شوند.

وی افزود: با توجه به توسعه خدمات غیر حضوری سازمان و همچنین افزایش فعالیت های خبری، به منظور  تسهیل در امر بهره برداری مخاطبان؛ سایت خبری با آدرس news.tamin.ir به صورت مستقل و جدای از سایت اصلی با آدرس tamin.ir در دسترس قرار گرفته است.  

مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه 60  درصد بازدیدکنندگان سایت سازمان تأمین اجتماعی از طریق موبایل به سایت مراجعه می کنند، گفت: برهمین اساس سایت جدید برای استفاده با تلفن همراه و رایانه به صورت responsive طراحی شده است.

تقی پور اظهار داشت: در طراحی جدید سعی شده است تمامی استانداردهای لازم برای یک سایت خدماتی و خبری رعایت شود.

وی با اشاره به توسعه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی، گفت: با توجه به عملیاتی شدن میز خدمت غیر حضوری در سازمان تأمین اجتماعی 24 خدمت غیر حضوری از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی در دسترس مخاطبان این سازمان قرار گرفته است.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی از سال 1383 دارای سایت رسمی بوده است و از آن زمان تا کنون 6 مرحله بازطراحی سایت سازمان انجام شده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: راه اندازی سایت انگلیسی برای بیمارستان هایی که در زمینه توریسم درمانی فعالیت دارند، راه اندازی سایت های دفاتر اسناد پزشکی و تغییر نسخه سایت های استانی (بیمه و درمان) از برنامه های آتی سازمان تأمین اجتماعی است و امیدواریم این اقدامات زمینه ساز بهبود دسترسی مخاطبان به خدمات سازمان باشد.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha