زمان انتشار: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد ساعت 18:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۲۲ ساعت 18:27    تعداد بازدید: 1659    کد مطلب: 64279

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت همکار ستادی این سازمان
سید حمید موسوی معاون نظارت و بازرسی دفتر بازرسی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی چشم از جهان فانی فرو بست و به سرای ابدی شتافت. روان شاد آقای موسوی یکی از خدمتگزاران باسابقه و پرتجربه این سازمان بود که در طول حیات پربارش، خدمات زیادی را برای اعتلای سازمان تامین اجتماعی انجام داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سید تقی نوربخش در پیامی ضمن اعلام تسلیت درگذشت مرحوم سید حمید موسوی، با خانواده ایشان و همکاران این سازمان ابراز همدردی کرد.

اِنالِله واِنااِلیه راجِعون

خبر درگذشت مرحوم سید حمید موسوی معاون نظارت و بازرسی سازمان تامین اجتماعی بسیار تلخ و تاسف برانگیز بود و همکاران این سازمان را در غم واندوه فرو برد.
ایشان از همکاران شریف و متعهد سازمان تامین اجتماعی بودند که بیش از 30 سال در این سازمان خدمت نمودند. مرحوم موسوی همچنین از جانبازان سرافراز دفاع مقدس بودند که همواره فعالیت هایشان موجب خیر و برکت برای بیمه شدگان بود.
اینجانب درگذشت این همکار درستکار و  با اخلاص را به خانواده آن مرحوم و کارکنان سازمان تامین اجتماعی تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند برای آن عزیز از دست رفته، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نمایم.

به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha