زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 03:13 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ساعت 13:49    تعداد بازدید: 202    کد مطلب: 76432

سرپرست سازمان تامین اجتماعی در مراسم تجلیل از خانواده شهدای همکار این سازمان:
فرهنگ عشق به ایثارگری و شهادت در میان کارکنان سازمان تامین اجتماعی جاری است/هر روز خدمتگزار خانواده معظم شهدا باشیم
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه باید تکریم و توجه به خانواده شهدا در طول سال مستمر باشد و فقط به یک مقطع خاصی محدود نشود، گفت: هرروز باید خدمتگزار خانواده معظم شهدا باشیم و مسائل آنها را پیگیری کنیم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا در مراسم تجلیل از خانواده شهدای همکار سازمان تامین اجتماعی در استان های تهران و البرز به مناسبت 22 اسفند که با حضور عضو هیات مدیره، معاونان، مدیران و کارکنان این سازمان برگزار شد، گفت: روز بزرگداشت شهدا را گرامی می داریم و از صمیم قلب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران می گوییم قدردان آنها هستیم و هیچ وقت ایثارگری شهدا را فراموش نمی کنیم.
وی ضمن عذرخواهی از خانواده معظم شهدای همکار سازمان تامین اجتماعی بابت اینکه به لحاظ زمانی شرایط مهیا نشد خدمت آنها برسند، افزود: در اولین فرصت در منزل این عزیزان حاضر می شوم. مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی بدون تعارف و منت حامی خانواده های شهدا هستند و افتخار خدمت رسانی به آنها را دارند.
زدا تصریح کرد: خانواده معظم  شهیدان همکار سازمان تامین اجتماعی صاحبخانه این سازمان هستند و تمام ارکان این سازمان در خدمت این خانواده های معزز هستند.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی خطاب به خانواده های معظم شهدا گفت: اینجا را خانه خود بدانید و آن چه که در این سازمان وجود دارد متعلق به شما عزیزان است. ایثارگری مبنای نظام و کشور است و این فرهنگ در سازمان تامین اجتماعی نیز جاری است و در میان کارکنان این سازمان عشق به خدمت به خانواده ایثارگران وجود دارد.
زدا از اعزام خانواده معظم شهدای همکار سازمان تامین اجتماعی به مشهد مقدس خبر داد و افزود: ظرف دو ماه آینده خانواده این عزیزان به حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف می شوند.
مسئول امور ایثارگران و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم گفت: سازمان تامین اجتماعی افتخار دارد که از شروع جنگ تحمیلی تاکنون در عرصه شهادت و ایثارگری حضور پررنگ داشته و این سازمان در طول هشت سال دفاع مقدس 60 شهید و در ایام دفاع از حرم مطهر حضرت زینب(س) 2 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
عبدالخالق حبیبی با گرامیداشت یاد و خاطره دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی و اشاره به پیگیری های وی برای رسیدگی به مسائل خانواده معظم شهدا افزود: وی به منزل اغلب خانواده های شهدای همکار رفت و با خانواده های آنها دیدار کرد.
وی تصریح کرد: این مسیر استمرار دارد و سرپرست سازمان تامین اجتماعی نیز حوزه ایثارگران را مکلف کردند که با تمام توان به جامعه ایثارگران این سازمان خدمت رسانی کنند.
حبیبی با تاکید بر تکریم و رسیدگی به مسائل خانواده معظم شهدا از سوی سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان جزو 5 دستگاه برتر در حوزه ایثارگران شد.
در پایان این مراسم از15 خانواده معظم شهدا و ایثارگر همکار سازمان تامین اجتماعی در استان تهران و البرز با اهدای لوح تقدیر شد.

اسامی شهدای همکار سازمان تامین اجتماعی که خانواده هایشان امروز 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا مورد تجلیل قرار گرفتند:

1- شهید دکتر سیدهاشم جعفری معیری
2-  شهید رجبعلی سلیمانی طاری
3-   شهید احمد صفرخانی
4- شهید ناصر فعال ثمرین
5- شهید فریدون مغانلو
6- شهید سعید اله نیک پور
7- شهید دکتر سیدمرتضی لبافی نژاد
8- شهید حسن دهقان برزکی
9- شهید محمد حاجی زاده
10- شهید ولی اله سفاهن
11- شهیداسداله احمدی درمنی
12- شهید ابوالحسن بیات
13- شهید علی اکبر حسنی
14-شهید عباس ابراهیمی
15-  شهید علی جعفریان

گزارش تصویری مراسم تجلیل از خانواده معزز شهدای همکار سازمان تامین اجتماعی

 

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha