زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۳ اسفند ساعت 08:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ساعت 14:27    تعداد بازدید: 32    کد مطلب: 76505

صدور مجوز ۳ کارگزاری جدید تامین اجتماعی در استان خراسان جنوبی
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در گردهمایی مدیران و اعضای هیأت مدیره کارگزاریهای استان بر خدمت بی منت و تکریم به بیمه شدگان و کارفرمایان تأکید کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همایش آموزش تخصصی اعضای هیأت مدیره کارگزاریهای استان خراسان جنوبی به مدت دو روز در بیرجند برگزار شد .
در این دوره آموزشی مجید درویشی مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی کارگزاریها را از واحدهای مهم خدمات رسان به بیمه شدگان دانست و  بر خدمت بی منت و تکریم به بیمه شدگان و کارفرمایان تأکید کرد.

وی از مدیران و کارکنان شاغل در کارگزاریها خواست تا تمام توان خود را در ارائه خدمت صادقانه و بی منت قرار دهند .
 درویشی از صدور مجوز ٣ کارگزاری جدید سازمان تأمین اجتماعی در استان خراسان جنوبی خبر داد و افزود: کارگزاری های جدید عموماً در شهرهایی دایر می شوند که قبلا فاقد کارگزاری بوده اند و تعداد اندکی نیز بر حسب نیاز در جاهایی که کارگزاری وجود دارد، مجوزهای جدید صادر شده است.
وی ادامه داد: راه اندازی کارگزاری بر اساس نیاز شهرستانها  و بررسی شاخص هایی از قبیل تعداد بیمه شدگان و بازنشستگان و همچنین تعداد کارگاهها و پراکندگی جغرافیایی انجام شده است.
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی ، گفت: راه اندازی کارگزاری ها در راستای برون سپاری خدمات و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی از سال ٨٤ در سازمان تأمین اجتماعی آغاز شده است و این کار کاهش هزینه ها و افزایش رضایتمندی مخاطبان را به دنبال داشته است.
وی در پایان اظهار داشت : توسعه خدمات کارگزاری ها از اولویت های سازمان تأمین اجتماعی است و در آینده بخش های بیشتری از خدمات از طریق کارگزاری ها انجام خواهد شد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha