زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 16:08 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ساعت 16:08    تعداد بازدید: 31    کد مطلب: 76461

نشست شورای اداری اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان برگزار شد
نشست شورای اداری اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان با موضوع بررسی اقدامات اداره کل تأمین اجتماعی استان در سالجاری با حضور مدیرکل تأمین اجتماعی این استان در شهرستان ورزنه برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در این نشست محمد گورابی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان ضمن اشاره به اقدامات سال٩٧ و پیگیری مصوبات جلسات برگزار شده به برنامه ریزی دقیق و منسجم عملیاتی در این اداره کل پرداخت و افزود: باید با برنامه ریزی عملیاتی جهت کلیه واحدها به سمت و سوی کارهای علمی و حساب شده پیش برویم تا در سال آینده شاهد گامهای موثری در پویایی سازمان بویژه اداره کل استان اصفهان باشیم.
گورابی ضمن تاکید بر برنامه های نظارتی و ارزشیابی گفت: در سال آینده باید بر اجرای برنامه های عملیاتی نظارت و کنترل باشد و گزارش ماهانه و یا سه ماهه از اقدامات صورت گرفته ارائه شود، که اگر این مقوله نظارت فعال شود اقدامات به نحو احسن در ستاد و شعبه عملیاتی می شود.
مدیرکل تأمین اجتماعی اصفهان با بیان اینکه، لازم است دوره های علمی و تخصصی برای کلیه همکاران به نحو شایسته برگزار شود، گفت: اگر در هر سازمانی آموزش اولیه برای کارکنان در زمینه های علمی و تخصصی برگزار شود، آن سازمان پویا و فعال جلوه می کند. واحد آموزش موظف است تا با برنامه ریزی آموزشی و علمی سطح آموزش همکاران را در حوزه های قوانین و مقررات سازمانی افزایش دهد.
وی بر نظارت رؤسای شعب تأمین اجتماعی بر عملکرد واحدهای مختلف شعبه با هدف دستیابی به بهره مندی از توانمندی و ظرفیت موجود نیروهای انسانی شعب و برنامه ریزی جهت ارتقاء سطح دانش و شادابی همکاران، تشکیل کارگروه با هدف جذب بیمه شدگان از جمله اتباع بیگانه و شناسایی کارگاه های جدید تأکید کرد.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha