زمان انتشار: ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت 12:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ساعت 16:06    تعداد بازدید: 22    کد مطلب: 76460

تقدیر مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران از خانواده همکار شهید
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران از همسر همکار مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران شهید علی صالحی تجلیل کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد خورشیدی در مراسم گرامیداشت روز شهدا که در شعبه دو تامین اجتماعی شهرستان ساری و با حضور مقامات و مسئولین استانی، مدیران دستگاه های اجرایی و خانواده معظم شهدا برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر از همسر شهید علی صالحی تجلیل کرد.

دکتر حسین حسن نژاد معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران نیز در این مراسم ضمن پاسداشت از مقام شامخ شهیدان و تقدیر از سالها صبوری و استقامت خانواده های شهدا ادامه داد: با هیچ کلامی نمی توان از شهیدان تجلیل کرد.

وی ضمن ارج نهادن به مقام بلند شهیدان، از صبوری خانواده معظم آنان تقدیر کرد.

گفتنی است، در بخشی از لوح تقدیر دکتر محمد خورشیدی به همسر شهید علی صالحی آمده است:

"مرگ را جز سعادت نمی بینم و زندگی با ستمکاران را جزخواری نمی دانم"

بر کسی پوشیده نیست که امروز نیازمندی بشر به اخلاق و معنویت اسلامی روزافزون است و اجتماعات انسانی به حاکمیت روح اخلاق و معنویت همان معنویت نابی که بر خواسته از اسلام عزیز و  و راه رسم امامان راستین است، نیازمندی دائمی و همیشگی دارند. از این رو بسی مایه فضیلت است که یاد شهدا را زنده بداریم تا فانوس روشن چراغ راه تبار عاشقان و نوید بخش بشارتی نو باشیم. صبر و صلابت و بصیرت شما خانواده محترم همکار گرامی سازمان تامین اجتماعی، مدیریت درمان استان مازندران شهید بزرگوار زنده یاد علی صالحی، ستودنی و بهترین نمونه در ارائه عملی الگوی اخلاق و معنویت اسلامی در اقشار مختلف جامعه بوده  و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه  است که شایسته تقدیر و سپاس است. 

  

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha