زمان انتشار: ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۶ اسفند ساعت 13:40 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ ساعت 10:09    تعداد بازدید: 587    کد مطلب: 76151

محمدحسن زدا در بازدید از شعبه 5 تبریز: توسعه خدمات غیرحضوری اولین اولویت سازمان تأمین اجتماعی است
سرپرست سازمان تامین اجتماعی در بازدید از شعبه پنج تبریر و بازدید از خدمت این شعبه گفت: هنگام تغییر در نحوه ارایه خدمات سازمان تأمین اجتماعی فرا رسیده است و ارائه 65 خدمت غیرحضوری تامین اجتماعی در آذربایجان شرقی به صورت پایلوت آغاز شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی،  محمدحسن زدا در بازدید از شعبه 5 تامین اجتماعی درتبریز؛ درگفتگوی چهره به چهره با کارکنان شعبه ومراجعان روند ارایه خدمات غیرحضوری دراین شعبه را بررسی کرد.

وی با بیان اینکه ارایه خدمات به صورت غیرحضوری کاهش محسوس مراجعات حضوری را درپی خواهد داشت بیان کرد: همزمان با اجرای این طرح مشکلات اجرای آن نیز بررسی و مرتفع می شود.

وی دربازدید ازبخش بایگانی پرونده فنی این شعبه نیز تاکید کرد: به زودی این پرونده ها حذف وخدمات سریع غیرحضوری جای آن را می گیرد و از کارکنان نیز می خواهم تا ایرادات اجرای آن را به ما منعکس کنند.

همچنین در این بازدید کارکنان بخش های مختلف شعبه 5به بیان نظرات خود در زمینه نحوه استفاده از این سیستم و بیان نواقص آن پرداختند.

گزارش تصویری سفر استانی سرپرست سازمان تامین اجتماعی به استان آذربایجان شرقی

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha