زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۱۱ اسفند ساعت 07:27 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ ساعت 09:01    تعداد بازدید: 854    کد مطلب: 75787

محمدحسن زدا :
عملیات تکراری و موازی در شعب تامین اجتماعی حذف می شود
سرپرست سازمان تامین اجتماعی به دفاتر بودجه و تشکیلات و گزینش و مرکز ارتباطات مردمی این سازمان رفت و از تلاش ها و خدمات مدیران و کارکنان این واحدها قدردانی کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا در جریان دیدار با مدیر کل و کارکنان بودجه و تشکیلات این سازمان با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن گفت: بودجه و تشکیلات از حوزه های مهم این سازمان است و امیدوارم موفق تر از گذشته عمل کنند.
وی با اشاره به راهبردهای گسترش آی تی و برون سپاری فعالیت ها در سازمان تامین اجتماعی افزود: انتظار می رود ابتدا در درون مجموعه بودجه و تشکیلات این سازمان بازنگری انجام شود و در مراحل بعد کل تشکیلات این سازمان با توجه به این تغییرات مورد بازنگری قرار گیرد.
زدا با بیان اینکه مسیر ارتقای شغلی همکاران باید مشخص شود، گفت: کارکرد واحدهای سازمان تامین اجتماعی نیز با شرایط جدید نیازمند بازنگری است . تعداد نیروی انسانی واحدهای اجرایی با حجم فعالیت هایشان متناسب باشد.
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سیستم یکپارچه مکانیزه در شعب تامین اجتماعی باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد، اظهار داشت: سالی یک مرتبه تمام کارگاههای شعب را سرشماری کنیم.
وی با اشاره به پیاده سازی مدل ناب سازی در شعب تامین اجتماعی گفت: این موضوع باعث تحول خواهد شد. عملیات زائد، تکراری و خنثی را  حذف می کنیم  و فعالیت ها را با ایستگاههای کمتری انجام می دهیم.
رحیم اردلان معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: بودجه و تشکیلات موتور محرک سازمان است و فرایندهای کاری و چیدمان نیروی انسانی مربوط به این حوزه است .
وی تصریح کرد: تغییرات و اقدامات صورت گرفته برای ایجاد تحول در سازمان باید با همکاری و همراهی واحد بودجه و تشکیلات انجام شود.
شیرین دخت فرهادی مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور بانوان نیز در این دیدار گفت: از حسن نظر واعتماد سرپرست سازمان به جامعه زنان شاغل در این سازمان و انتصاب یک بانو به سمت مدیر کل بودجه و تشکیلات تقدیر می کنم.
طیبه فرهت نیا مدیر کل بودجه و تشکیلات سازمان تامین اجتماعی نیز با بیان اینکه این اداره از ادارات مهم و موثر است، گفت: این حوزه در سازمان نقش اساسی دارد.
فرهت نیا افزود: ساختار سازمان دچار مشکلاتی است و از تغییرات قدری دور مانده و نیازمند اصلاح فرایندها هستیم. به دنبال ایجاد نرم مصوب برای برون سپاری برخی فعالیت ها هستیم . در بازنگری ها به نیروی انسانی و شرح وظایف آنها و مدیریت مصارف توجه کافی داشته باشیم.  
وی تصریح کرد:  باید در واحدهای اجرایی تغییرات داشته باشیم و در ستاد نیز این امر موردنیاز است . در ستاد نیز اداراتی داریم که همپوشانی دارند و یا حجم فعالیت ها آنها کم است و باید ادغام شوند. و در این برنامه از متخصصان این حوزه مشورت می گیریم.
دکتر عبدالله میراکبری مدیر کل دفتر مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: بودجه و تشکیلات هم می تواند هم موتور حرکتی باشد وهم ایستایی و توقف در سازمان را موجب شوند.
وی با بیان اینکه واحدهای اجرایی سازمان نیازمند کارسنجی هستند و فرایندهای کاری را باید بررسی کنیم، افزود: باید مطالعات لازم در این زمینه انجام شود تا در زمان مناسبی ناب سازی و سبک سازی امور انجام شود.

در پایان این بازدید، لوح تبریک روز زن از سوی محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی به طیبه فرهت نیا مدیر کل بودجه و تشکیلات این سازمان اهدا شد.
همچنین محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در محل کار نماینده مدیرعامل و دبیر هیات مرکزی گزینش این سازمان نیز حضور یافت و از خدمات و تلاش های کارکنان این حوزه تجلیل کرد.
گفتنی است، در ادامه بازدید از واحدهای سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا به مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی( 1420) رفت و در جریان پاسخگویی کارکنان این واحد قرار گرفت و شخصاً به تعدادی از سوالات بیمه شدگان پاسخ داد.

 

گزارش تصویری بازدید آقای محمد حسن زدا از دفاتر بودجه و تشکیلات ، گزینش و مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha