زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۷ اسفند ساعت 12:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۷ ساعت 16:47    تعداد بازدید: 749    کد مطلب: 75579

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی:
فرصت ارتقاء شغلی برای بانوان همکار به صورت عادلانه فراهم می شود
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از تلاش های 30 هزار نفر کارکنان زن شاغل در این سازمان تشکر کرد و گفت: بایستی فرصت ارتقاء شغلی برای بانوان به صورت عادلانه فراهم شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، محمدحسن زدا همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن طی مراسم های جداگانه ای با حضور در بیمارستان شریعت رضوی و اداره کل تأمین اجتماعی غرب تهران با بانوان همکار سازمان تأمین اجتماعی دیدار کرد و روز زن را به آنان تبریک گفت.

زدا از تلاش بانوان همکار سازمان تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی به مراجعه کنندگان در واحدهای بیمه ای و درمانی تقدیر کرد و گفت: حضور در اجتماع و فعالیت موثر در سازمانی خدمت رسان و دارای مسئولیت سنگین در کنار مدیریت خانواده باعث شده است که بانوان همکار سازمان تأمین اجتماعی در جایگاهی ارزشمند قرار گیرند و توانایی و قابلیت های خود را به خوبی نشان دهند.

وی با بیان اینکه قدر بانوان همکار را می دانیم و به وجود چنین همکارانی افتخار می کنیم، گفت: با کمک بانوان همکار خدمات و بهره وری فعالیت های سازمان افزایش می یابد.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی همچنین به بازدید روز گذشته ریاست جمهوری از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: در این بازدید دستاوردهای سازمان تأمین اجتماعی بویژه در حوزه سامانه نسخ الکترونیک و همچنین خدمات الکترونیکی بخش بیمه ای را معرفی کردیم که با استقبال و رضایت ایشان مواجه شد.

دکتر محمدعلی همتی، عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی نیز در جمع کارکنان بیمارستان شریعت رضوی ضمن تبریک تولد حضرت زهرا(س) و روز زن، گفت: بانوان همکار در این بیمارستان در حال خدمت رسانی به اقشار محروم جامعه هستند و زحمات ارزشمندی را برای بهبود حال بیماران متقبل می شوند که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه در سال های اخیر برای ارتقاء خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی اقدامات بسیار موثری صورت گرفته است، اظهار داشت: نتیجه این فعالیت ها ارتقاء محسوس خدمات و افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان به واحدهای اجرایی است.

دکتر بابک عدلی، مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان تهران نیز در این جلسه گفت: در حوزه درمان سازمان تأمین اجتماعی کارهای ارزشمندی بویژه برای ارتقاء هتلینگ صورت گرفته است و شاهد تحول اساسی در خدمات درمانی نسبت به سنوات قبل هستیم.

وی با بیان اینکه استان تهران و بویژه شهر تهران از نظر فضای فیزیکی مراکز درمانی ملکی با محرومیت مواجه است، گفت: برای بهبود شرایط مراکز درمانی در حال حاضر ساختمان بیمارستان هدایت در حال احداث است و پیش بینی می شود که تا اواسط سال آینده به بهره برداری برسد.

دکتر عدلی ادامه داد: ساختمان جدید بیمارستان شهید فیاض بخش نیز که از مراکز بزرگ سازمان تأمین اجتماعی است و با 500 تخت به فعالیت می پردازد در حال ساخت است و در حال حاضر 50 درصد پیشرفت دارد.

وی گفت: مراکز درمانی سرپایی نیز در حسن آباد فشافویه و رباط کریم در حال احداث است و امیدواریم با حمایت مدیریت عالی سازمان با راه اندازی و توسعه این مراکز شاهد ارتقاء خدمات درمانی سازمان باشیم.

ناهید حیدری، مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران نیز در مراسم جداگانه ای که در این اداره کل برگزار شد، اظهار داشت: همکاران زن در حوزه بیمه ای تأمین اجتماعی برای ارائه خدمات مطلوب به مراجعه کنندگان با تمام توان در حال تلاش هستند و از زحمات این عزیزان تشکر می کنم.

وی از حمایت سرپرست سازمان از بانوان سخت کوش و با انگیزه قدردانی کرد و گفت: نتیجه تلاش های مداوم و خستگی ناپذیر بانوان همکار به خوبی به مدیریت عالی سازمان منعکس می شود و ایشان همیشه پشتیبان بانوان هستند.

خانم حیدری همچنین از اقدامات ارزشمند دکتر فرهادی، مشاور بانوان و خانواده سازمان تأمین اجتماعی بابت پیگیری مشکلات و خواسته های بانوان همکار این سازمان قدردانی کرد.

 

گزارش تصویری بازدید سرپرست سازمان تأمین اجتماعی از بیمارستان شریعت رضوی و اداره کل غرب تهران

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha