• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ساعت 11:32 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۷/۱۹ ساعت 11:32 | تعداد بازدید: 230 | کد مطلب: 49211
امام جمعه بافق :

وظیفه خطیر سازمان تامین اجتماعی ، خدمت رسانی مطلوب به مردم است

نشست شورای اداری اداره کل تامین اجتماعی استان یزد با حضور حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی امام جمعه و زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق برگزار شد.
وظیفه خطیر سازمان تامین اجتماعی ، خدمت رسانی مطلوب به مردم است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، حجت الاسلام  والمسلمین سلیمانی امام جمعه بافق ضمن اشاره به عدالت اجتماعی در جامعه و ضرورت خدمت به مردم در تمامی دستگاهها  گفت: وظیفه خطیر سازمان تامین اجتماعی بنا به ذات وماهیت خود در جامعه، خدمت رسانی مطلوب وبه موقع به مردم و افراد تحت پوشش آن است که این امر در استان یزد محقق شده است .
محمد زاده رحمانی فرماندار بافق نیز در این نشست، گفت: ارزش حیاتی سازمان تامین اجتماعی در این شهرستان برجسته و نمایان است ، بطوری که از جمعیت بالغ بر 50 هزار نفری بافق حدود 91 درصد جمعیت به طور مستقیم وغیر مستقیم تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.
وی افزود: چشم انداز توسعه شهرستان بافق بسیار امیدوار کننده است زیرا این شهرستان در بخشهایی همچون معادن سنگ آهن، تولیدات محصولات کشاورزی همچون خرما و پسته وجاذبه های توریستی و گردشگری فوق العاده ، قرار گرفتن در مسیر شاهراه راه آهن کشور وهمچنین سطح سواد بالا به نسبت جمعیت در سطح کشور با سرعتی خوب روبه رشد وتعالی است.
مدیر کل تامین اجتماعی یزد نیز در این نشست گفت: سازمان تامین اجتماعی در سالهای اخیرتوانسته است بر چالشهای بزرگ گذشته که آن را را از مسیر اصلی خود دور کرده بود، فائق آید و امیدواریم  نتایج آن، رضایت حداکثری مخاطبان در سطح کشور را به همراه داشته باشد.
محمد صابری با تاکید بر ضروت خدمت رسانی صادقانه به مردم و همچنین صیانت از حقوق واموال شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد : دستیابی به رضایت مردم باعث رضایت خداوند متعال و در پی آن نزول برکات مادی ومعنوی در زندگی خود خواهد شد.

شایان ذکر است در جریان برگزاری نشست شورای اداری استان بازدید از واحد صنعتی معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران ( معدن چغارت بافق ) به عنوان دومین معدن بزرگ سنگ آهن  کشور و همچنین دیدار با کارکنان تامین اجتماعی شعبه بافق نیز انجام شد .
 

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ساعت 11:32 | تعداد بازدید: 230 | کد مطلب: 49211
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگانPage Generated in 1/0992 sec