• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير
  • اِلأَربِعا ٥ ذو القعده ١٤٣٩
  • Wednesday, July 18, 2018
اهمیت پژوهش در پیشبرد اهداف سازمان تأمین اجتماعی
در نشست هم‌اندیشی مدیران سازمان تأمین اجتماعی و مؤسسه عالی پژوهش عنوان شد؛
نشست هم اندیشی با حضور مدیران و کارشناسان سازمان تأمین اجتماعی در مؤسسه عالی پژوهش به منظور افزایش تعامل، طرح مشکلات و تسهیل فرآیندها برگزار شد.
شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی ( شستا )
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که به اختصار شستا نامیده می شود ، در سال 1365 به منظور حفظ و ارتقاء ارزش ذخایر سازمان با سرمایه اولیه 20 میلیارد ریال تاسیس شد و در سالهای بعد در طی چند مرحله مبادرت به افزایش سرمایه گردید .
بانک رفاه کارگران
در اجرای تبصره 39 قانون بودجه سال 1338 کل کشور و نیز ماده 38 قانون تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران با هدف ارائه خدمات بانکی در سراسر کشور و درجهت تامین مسکن کارگران و تسهیل امور بانکی داخلی و خارجی و همچنین در رشته های تولیدی و انجام معاملات غیر منقول در خدمت اقتصاد کشور با سرمایه اولیه 400 میلیون ریال از محل منابع سازمان تامین اجتماعی تاسیس و در سال 1340 شروع به فعالیت نمود.
موسسه خدمات بهداشتی،درمانی میلاد سلامت تهران
موسسه خدمات بهداشتی ودرمانی میلاد سلامت تهران (بیمارستان هزار تختخوابی میلاد) درابتدای سال1380 به منظوراداره بیمارستان هزار تختخوابی میلاد با ساختار مدیریت مستقل تاسیس گردیده است و تامین قسمتی از نیازهای درمانی تخصصی کشور بخصوص بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی را بعهده دارد .
مؤسسه حسابرسی تامین اجتماعی
موسسه حسابرسی تامین اجتماعی در سال 1372 به صورت یک موسسه غیرتجاری تاسیس گردید.
شرکت گروه پزشکی حکمت
شرکت گروه پزشکی حکمت در سال1371 تاسیس گردید و اداره بیمارستان صدر را بر عهده دارد.
شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین
شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین (مجری طرح جامع اتوماسیون سازمان تامین اجتماعی) دارای گواهینامه نظام مدیریت کیفیت (ISO-9001:2008) و اولین دارنده گواهینامه ISO 10002 در حوزه فناوری اطلاعات کشور دارای رتبه بندی ممتاز ماخوذه از شورای عالی انفورماتیک (طی سالیان متوالی ) در سال 1370 با هدف حضور فعال در عرصهICT و اجرای پروژه های مرتبط برای مجموعه های معظم دولتی و خصوصی تاسیس شد که ماحصل خدمات سنوات پیشین آن تدوین الگویی ملی در طراحی و پیاده سازی نظام اتوماسیون سازمان ها و موسسات بزرگ بوده است
شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران
شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران درسال 1347 بصورت سهامی خاص با سرمایه ای بمبلغ 100میلیون ریال و مالکیت سازمان تامین اجتماعی تاسیس شد ودر طی سالهای بعد سرمایه شرکت افزایش یافت.
شرکت رفاه گستر تأمین اجتماعی
شرکت رفاه گستر تامین اجتماعی در سال1376 با عنوان شرکت توسعه و تجهیز هتلهای سازمان تامین اجتماعی تاسیس وموضوع فعالیت آن ، برنامه­ریزی و هدایت امور سیاحتی، زیارتی و رفاهی برای کارکنان شاغل، بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی و اداره مراکز رفاهی سازمان میباشد.
موسسه املاک و مستقلات تأمین اجتماعی
موسسه املاک و مستقلات تامین اجتماعی بمنظور انجام فعالیتهای خدماتی در امور نگهداری املاک و ساختمانهای متعلق به سازمان ، با شخصیت حقوقی مستقل و استقلال مالی و اداری در سال 1373 تاسیس گردید.

Page Generated in 7/9055 sec